Pompy ciepła

Pompy ciepła to urządzenia grzewcze, które wyróżniają się dużą wygodą w użytkowaniu i niskimi kosztami eksploatacji. Podczas gdy ceny tradycyjnych paliw bardzo szybko rosną, pompa cieplna działając w oparciu o odnawialne źródła energii pozwala cieszyć się niskimi wydatkami na ogrzewanie przez nawet kilkadziesiąt lat. To rozwiązanie umożliwiające połączenie maksymalnej wygody i życia w zgodzie z naturą.

Urządzenia, które oferujemy, wyróżniają się wysoką efektywnością energetyczną i łatwością instalacji. Pozwalają na to, by nawet w najchłodniejsze dni cieszyć się idealnym komfortem cieplnym. Praca pompy jest w pełni zautomatyzowana. Sama ogrzewa ona wodę i powietrze do optymalnej temperatury, a następnie się wyłącza. Jej obsługa jest bardzo intuicyjna. Urządzenie pracuje cicho.

Koszt instalacji zwraca się bardzo szybko. Warto pamiętać o tym, że istnieje możliwość, by jeszcze go obniżyć, jeśli skorzystamy z dofinansowania w ramach programu „Czyste powietrze”. Nasi specjaliści oferują kompleksową obsługę na każdym etapie: fachowe doradztwo, sprawny montaż, a także późniejsze wsparcie i serwis.