Klimatyzacja

Zadbaj o siebie

Stwórz swoją strefę komfortu

Klimatyzacja

Wydajne systemy chłodnicze

W dzisiejszych czasach klimatyzacja – systemy utrzymywania stałej temperatury powietrza stały się standardem w domach jedno i wielorodzinnych, mieszkaniach, biurach, lokalach usługowych i innych. Klimatyzacja zapewnia nam komfort, wygodę, przyjemność oraz dogodne warunki do życia i odpoczynku. Badania dowodzą, iż wydajność pracy człowieka jest ściśle powiązana z temperaturą otoczenia.

Profesjonalny projekt

Odpowiedni dobór urządzeń

Szeroka oferta sprzedaży urządzeń

Fachowy montaż

Szybki serwis

Atrakcyjne ceny i szybki czas realizacji

Klimatyzacja

Do biura

Klimatyzacja do biura zapewnia odpowiedni klimat w pomieszczeniu, co wpływa na zdrowie i dobre samopoczucie, zwiększając tym samym efektywność pracy. Z kolei zbyt wysoka temperatura powoduje senność i zmęczenie, obniżając wydajność pracy. Warto zainwestować w odpowiednie urządzenia klimatyzujące przestrzeń pracy.

Klimatyzacja

Do domu

Klimatyzacja do domu powinna zapewnić dużą wydajność przy małym zużyciu energii, cichą pracę oraz czyste, zdrowe i świeże powietrze poprzez systemem oczyszczania powietrza.  Od efektywnego pod względem energetycznym ogrzewania i chłodzenia zależą koszty utrzymania budynku.

Niezawodne rozwiązania chłodnicze

Jesteśmy rzetelnym i solidnym partnerem w projektowaniu rozwiązań chłodniczych, dostosowanych do potrzeb klientów. Dajemy Państwu kompleksowe rozwiązanie do sterowania klimatem. Zapewniamy: projekt, dobór urządzeń, sprzedaż, montaż, serwis, a także atrakcyjne ceny oraz szybkie terminy realizacji. Oferujemy najbardziej efektywne i ekonomiczne rozwiązania z zakresu ogrzewania, chłodzenia, wentylacji i pozyskiwania energii. Oferujemy niezawodne rozwiązania do chłodzenia, które usuną ciepło generowane przez serwerownie oraz pomieszczenia technologiczne, aby zapewnić płynne działanie sprzętu IT. Posiadamy duże doświadczenie przy tzw. „trudnych montażach”. W zależności od specyfiki zakładu projektujemy i tworzymy rozwiązania indywidualnie, dopasowane do danego procesu produkcyjnego i panujących przy nim warunków.

Copyright © 2021 KLIMATERM – Wszystkie prawa zastrzeżone